ARCHITEKT

Zakres obowiązków:
  • Analiza możliwości wykorzystania wskazanych działek pod planowaną inwestycję.
  • Weryfikacja planu miejscowego lub możliwości uzyskania warunków zabudowy.
  • Opracowywanie koncepcji obiektów biurowych, magazynowych, produkcyjnych.
  • Opracowywanie koncepcji zagospodarowania terenu.
  • Udział w uzyskiwaniu i weryfikowaniu dokumentów dotyczących działki np. wypis z MPZP, wypis z ewidencji gruntów.
  • Wykonywanie wizualizacji obiektów w programach typu: SketchUp, Lumion, Artlantis, 3ds Max, Photoshop i/lub inne. W zależności od umiejętności kandydata możliwy zakup przez firmę dowolnego oprogramowania.
  • Współpraca z zewnętrznymi pracowniami projektowymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (Architektura),
  • Szukamy osoby z wysoką kulturą osobistą i zdolnościami organizacyjnymi – będziesz pracować również z Zarządem naszej Spółki
  • Nie wymagamy posiadania uprawnień projektowych

Umiejętności:
  • Znajomość przepisów technicznych, umiejętność wyszukiwania informacji w treści obowiązujących przepisów.
  • Odpowiedzialność, samodzielność, szybkość oraz precyzja w działaniu.
  • Orientacja na cele i termin wykonania.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B (do wyboru).
  • Pracę w  firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych oraz online
  • Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
  • Jesteśmy zespołem, więc w każdej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie, lubimy przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet  benefitów, w tym dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej